Logo
Filtry

Mieszkania Łódź do 1 000 000 zł - strona 12

Znaleziono 5 612 ofert

    OFERTY TOP

  • Mieszkanie trzypokojowe 83,00 m², Łódź, Podchorążych, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 83,00 m² z balkonem, Podchorążych

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 83 m², położonego przy ul. Podchorążych 77 na łódzkim Złotnie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, dwupiętrowym budynku na zamkniętym osiedlu, co zapewnia komfort oraz poczucie prywatności.To propozycja dla o...

    więcej »

    Tekton Capital sp. z o.o.

    746 000 zł

    Łódź, Podchorążych

    3 pok.

    83,00 m²

  • Artepolis, nowe mieszkania, Artepolis 1, ul. Kasprzaka 1, Polesie (Stare Polesie), Łódź
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Artepolis
    • W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej - 150 m
    • W okolicy osiedla park - 350 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Na osiedlu zaprojektowano plac zabaw
    • Garaż podziemny w budynku
    • Miejsce przechowywania rowerów
    • Dostępne mieszkania z ogródkami (do 98,45 m²)
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami
    więcej »

    Artepolis 1

    od 8 995 zł /m²

    Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kasprzaka 1

    1 - 5 pok.

    29,04 – 95,91 m²

  • Atrium, nowe mieszkania, art.Locum, ul. kpt. Stefana Pogonowskiego 44/46, Polesie (Stare Polesie), Łódź
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Atrium
    • Przystanek komunikacji w pobliżu osiedla - 100 m
    • W okolicy osiedla park - 300 m
    • Osiedle położone jest nieopodal centrum - 1300 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • Rowerownia w budynku
    • Prywatne ogródki na parterze
    • Dostępne mieszkania z tarasami (do 117,85 m²)
    więcej »

    art.Locum

    od 8 590 zł /m²

    Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. kpt. Stefana Pogonowskiego 44/46

    1 - 3 pok.

    29,14 – 82,42 m²

  • Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 55,33 m², Łódź, Polesie, Srebrzyńska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 55,33 m², Srebrzyńska, Polesie

    Łódź - Osiedle Mireckiego -wyjątkowe , wykończone z dbałością o każdy szczegół mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54 m2, , usytuowane na drugim piętrze. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni w której jest wydzielona garderoba, przedpokoju, łazienki, spiżarni i pralni. Wszystk...

    więcej »

    Metrohouse

    499 900 zł

    Łódź, Polesie, Srebrzyńska

    2 pok.

    55,33 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 32,00 m², Łódź, Śródmieście, Targowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 32,00 m², Targowa, Śródmieście

    Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie w Łodzi, ul. Targowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o układzie salon z aneksem kuchennym + sypialnia, łazienka oraz korytarz, położone w świetnej lokalizacji – w pobliżu Szkoły Filmowej, Parku Źródliska, EC1, Dworca Fabrycznego oraz ul. Piotrkowskiej. Stan pr...

    więcej »

    Metrohouse

    265 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Targowa

    2 pok.

    32,00 m²

  • Reklama
    reklama placeholder
  • Mieszkanie trzypokojowe 102,50 m², Łódź, Śródmieście, Piramowicza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 102,50 m² z balkonem, Piramowicza, Śródmieście

    Śródmieście Łodzi to dynamicznie rozwijająca się, pełna życia część miasta, która oferuje mieszkańcom dostęp do szerokiej gamy sklepów, restauracji oraz kulturalnych atrakcji. Bliskość parków i terenów zielonych stanowi dodatkowy atut dla tych, którzy cenią sobie możliwość wypoczynku na łonie natury...

    więcej »

    Metrohouse

    830 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Piramowicza

    3 pok.

    102,50 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 80,77 m², Łódź, Śródmieście, Tymienieckiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 80,77 m² w bloku z windą, Tymienieckiego, Śródmieście

    Loft znajdujący się na parterze w budynku głównym dawnej fabryki Scheiblera. Klimatyczny, stylowy i przestronny loft, znajdujący się na parterze w budynku głównym dawnej fabryki Scheiblera – położony w lewym skrzydle, z oknami wychodzącymi na patio. Loft jest po generalnym remoncie, częściowo umeblo...

    więcej »

    Metrohouse

    780 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Tymienieckiego

    2 pok.

    80,77 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 67,40 m², Łódź, Śródmieście, Plac Wolności, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 67,40 m² z aneksem kuchennym, Plac Wolności, Śródmieście

    Opis lokalizacji: Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi! Opiekun oferty: Patrycja Górska tel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość położona jest w samym centrum Łodzi. W okolicy znajdują się punkty usługowe i gastronomiczne, przystanki tramwaj...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    459 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Plac Wolności

    3 pok.

    67,40 m²

  • Reklama
  • Mieszkanie jednopokojowe 23,45 m², Łódź, Śródmieście, Rewolucji 1905 roku, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 23,45 m² z aneksem kuchennym, Rewolucji 1905 roku, Śródmieście

    Opiekun oferty: Marek Pańko tel : 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego oraz centrum handlowo-rozrywkowego Manufaktura. Ukł...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    289 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Rewolucji 1905 roku

    1 pok.

    23,45 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 46,10 m², Łódź, Bałuty, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 46,10 m² z balkonem, Bałuty

    Na sprzedaż słoneczne mieszkanie na Żubardziu, dwupokojowe, na pierwszym piętrze. Powierzchnia mieszkania to 46 m², co daje cenę 7 982 PLN za metr kwadratowy. Lokalizacja tego mieszkania to prawdziwy atut – znajduje się w sercu Bałut, oferując łatwy dostęp do wszelkich miejscowych udogodnień, takich...

    więcej »

    Metrohouse

    358 500 zł

    Łódź, Bałuty

    2 pok.

    46,10 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
  • Mieszkanie trzypokojowe 73,00 m², Łódź, Śródmieście, Północna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 73,00 m², Północna, Śródmieście

    Nie ma na mapie Łodzi wielu tak optymalnych, ze względu na lokalizację, miejsc do zamieszkania dla wielbicieli wielkomiejskiego stylu życia jak prezentowane mieszkanie przy ulicy Północnej tuż obok Teatru Muzycznego. Jesteśmy w tym miejscu nieco oddaleni od uciążliwości ścisłego centrum, ale jednocz...

    więcej »

    Metrohouse

    547 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Północna

    3 pok.

    73,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 37,05 m², Łódź, Śródmieście, Wschodnia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 37,05 m² z aneksem kuchennym, Wschodnia, Śródmieście

    Opiekun oferty: Sebastian Korkosz tel: 602 101 602 Opis lokalizacji: Kamienica przy ul. Wschodniej. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej. Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość jest położona w atrakcyjnej okolicy, w pobliżu teatr Jaracza, park Moniuszki oraz Filharmonia Łódzka. Układ pomieszcz...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    295 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Wschodnia

    2 pok.

    37,05 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 15,50 m², Łódź, Śródmieście, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 15,50 m², Śródmieście

    Do sprzedania pięknie wyposażona kawalerka inwestycyjna przy ul. Legionów w Łodzi. Mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone. Obecnie wynajmowane jest za 1000zł/mies. + opłaty ok 250 zł, a najemca jest chętny na kontynuację najmu. Budynek w trakcie termomodernizacji - jest już przyłączona ciepła wod...

    więcej »

    Metrohouse

    166 000 zł

    Łódź, Śródmieście

    1 pok.

    15,50 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 103,06 m², Łódź, Górna, Kraszewskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 103,06 m², Kraszewskiego, Górna

    Górna to lokalizacja oferująca wiele możliwości zarówno dla osób szukających spokoju, jak i aktywnego trybu życia. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, a dostęp do komunikacji miejskiej umożliwia szybkie dotarcie do różnych części miasta. Okolica jest przyjazna dla rodzin dzięki bl...

    więcej »

    Metrohouse

    790 000 zł

    Łódź, Górna, Kraszewskiego

    4 pok.

    103,06 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 73,07 m², Łódź, Górna, Obywatelska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 73,07 m² z balkonem, Obywatelska, Górna

    Płatność tylko gotówką! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi. NIERUCHOMOŚĆ Prezentowane mieszkanie o powierzchni 73,1 metrów kwadratowych położone jest na czwartym piętrze w zmodernizowanym bloku z cegły. Powstało z dwóch odrębnych lokali. Ist...

    więcej »

    Metrohouse

    399 000 zł

    Łódź, Górna, Obywatelska

    3 pok.

    73,07 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 106,41 m², Łódź, Śródmieście, Sienkiewicza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 106,41 m² z osobną kuchnią, Sienkiewicza, Śródmieście

    Na sprzedaż niezwykłe mieszkanie o powierzchni 104 m², położone w samym sercu Łodzi, przy ulicy Sienkiewicza w dzielnicy Śródmieście. . Mieszkanie jest do remontu, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość stworzenia wymarzonego wnętrza od podstaw. Mieszkanie jest ogrzewane z miejskiej sieci ciepło...

    więcej »

    Metrohouse

    630 500 zł

    Łódź, Śródmieście, Sienkiewicza

    4 pok.

    106,41 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 124,00 m², Łódź, Śródmieście, Henryka Sienkiewicza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 124,00 m², Henryka Sienkiewicza, Śródmieście

    Wyjątkowy lokal w sercu Łodzi To nie jest zwykłe mieszkanie ani zwykła kamienica. To 124 m² historii, charakteru i możliwości, które możesz zamienić w prestige loft, kancelarię prawną lub biuro projektowe. Lokal mieści się w oficynie kamienicy z 1894 r. – Kamienica Lejbusia Hiszberga, położonej tuż...

    więcej »

    homfi

    539 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Henryka Sienkiewicza

    1 pok.

    124,00 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 31,50 m², Łódź, Śródmieście, Piotrkowska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 31,50 m² z aneksem kuchennym, Piotrkowska, Śródmieście

    Kawalerka 31,5 m2 + antresola 13 m2 w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej. Opiekun oferty: Sebastian Korkosz tel: 602 101 602 Opis lokalizacji: Kawalerka znajduje się w oficynie kamienicy przy ul. Piotrkowskiej. Wejście do lokalu jest niezależne i prowadzi bezpośrednio z podwórka. Otoczenie nieruchomoś...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    279 900 zł

    Łódź, Śródmieście, Piotrkowska

    1 pok.

    31,50 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 43,01 m², Łódź, Śródmieście, Piotrkowska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 43,01 m², Piotrkowska, Śródmieście

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji – przy ulicy Piotrkowskiej. Lokalizacja w samym sercu miasta zapewnia bliskość restauracji, sklepów oraz atrakcji kulturalnych. To wyjątkowa okazja dla inwestorów lub osób szukających nieruchomo...

    więcej »

    Metrohouse

    320 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Piotrkowska

    1 pok.

    43,01 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 44,69 m², Łódź, Śródmieście, Jaracza Stefana, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 44,69 m² z balkonem, Jaracza Stefana, Śródmieście

    Mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Opiekun oferty: Sebastian Korkosz tel: 602 101 602 Opis lokalizacji: Śródmieście, okolice Kilińskiego i Wschodniej. Blisko do deptaka przy Piotrkowskiej. Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość jest położona w atrakcyjnej okolicy, w pobliżu teatr Jaracza, park...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    470 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Jaracza Stefana

    2 pok.

    44,69 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 60,87 m², Łódź, Ziemowita, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 60,87 m² z balkonem, Ziemowita

    Oferowana nieruchomość to 3 pokojowe mieszkanie mieszczące się na IV piętrze w bloku z lat '90-tych'. Na uwagę z pewnością zasługuje osiedle Olechów, które oprócz miejsc przeznaczonych do aktywnego wypoczynku na łonie natury jest świetnie skomunikowane z pozostałą częścią miasta. Znajdujemy tu liczn...

    więcej »

    Metrohouse

    499 000 zł

    Łódź, Ziemowita

    3 pok.

    60,87 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 48,00 m², Łódź, Śródmieście, Piotrkowska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 48,00 m² z aneksem kuchennym, Piotrkowska, Śródmieście

    2 pokoje w ścisłym centrum Łodzi. Opiekun oferty: Sebastian Korkosz tel: 602-101-602 Opis lokalizacji: Mieszkanie znajduje się w kamienicy po rewitalizacji przy ul. Piotrkowskiej. Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej okolicy, w pobliżu deptak przy Piotrkowskiej, C...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    335 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Piotrkowska

    2 pok.

    48,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 102,99 m², Łódź, Piaseczna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 102,99 m² z balkonem, Piaseczna

    Wyjątkowe Mieszkanie Dwupoziomowe o Powierzchni 103 m² Przedstawiamy przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 103 m², które łączy w sobie funkcjonalność, nowoczesny design i komfort codziennego życia. Idealne dla rodzin ceniących przestrzeń, wygodę oraz elegancję. Układ Pomieszczeń: Parter...

    więcej »

    Metrohouse

    950 000 zł

    Łódź, Piaseczna

    3 pok.

    102,99 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 15,44 m², Łódź, Śródmieście, Henryka Sienkiewicza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 15,44 m² z aneksem kuchennym, Henryka Sienkiewicza, Śródmieście

    Kawalerka inwestycyjna na Śródmieściu z najemcą! Opis lokalizacji: Łódź Górna, okolice Kilińskiego i Fabrycznej. Blisko do głównej ulicy Piłsudskiego oraz deptaka przy Piotrkowskiej. Opiekun oferty: Patrycja Górska tel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej ok...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    160 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Henryka Sienkiewicza

    1 pok.

    15,44 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 58,19 m², Łódź, Urzędnicza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 58,19 m² w bloku z windą, Urzędnicza

    Dwupak inwestycyjny apartament i kawalerka wykończone w wysokim standardzie Opis lokalizacji: Śródmieście, blisko Manufaktury Apartament i kawalerka - gotowce inwestycyjne Otoczenie nieruchomości: Centrum Łodzi, okolice ul. Zachodniej, 15 minut pieszo od Manufaktury. Układ pomieszczeń: Apartament: S...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    772 000 zł

    Łódź, Urzędnicza

    3 pok.

    58,19 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 73,16 m², Łódź, Śródmieście, Plac Wolności, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 73,16 m² z osobną kuchnią, Plac Wolności, Śródmieście

    4-pokojowe mieszkanie w samym sercu Łodzi. Opis lokalizacji: Plac Wolności (Śródmieście) blisko Manufaktury w Centrum, 4 pokoje idealne pod inwestycje do generalnego remontu. Opiekun oferty: Monika Bistuła tel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Łodzi przy...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    349 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Plac Wolności

    4 pok.

    73,16 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 81,00 m², Łódź, Śródmieście, Prezydenta Gabriela Narutowicza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 81,00 m² w bloku z windą, Prezydenta Gabriela Narutowicza, Śródmieście

    Polonia Residence oferuje wyjątkowy lokal mieszkalny na sprzedaż! Inwestycja znajduje się w samym centrum Łodzi u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i pułkownika Jana Kilińskiego, zaledwie 5 min. spacerem od głównego deptaka przy ul. Piotrkowskiej. Jest to pięknie wyeksponowana narożna kami...

    więcej »

    homfi

    950 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Prezydenta Gabriela Narutowicza

    2 pok.

    81,00 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 21,67 m², Łódź, Śródmieście, Nawrot, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 21,67 m² z aneksem kuchennym, Nawrot, Śródmieście

    Inwestycyjna Kawalerka w Centrum Miasta Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki w samym centrum Łodzi, przy ul. Nawrot 56, w pięknie zrewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie: Lokal o powierzchni 21,67 m² znajduje się na 3. piętrze budynku. Składa się z: • Pokój z aneksem kuchennym • funkcjonal...

    więcej »

    homfi

    230 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Nawrot

    1 pok.

    21,67 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 73,00 m², Łódź, Widzew, Kmicica, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 73,00 m² z balkonem, Kmicica, Widzew

    Z przyjemnością przedstawiam państwu przestronne mieszkanie na Janowie. Nieruchomość o wielkości 73 mkw składa się z przestronnego salonu, trzech sypialni, kuchni oraz łazienki z osobnym WC. Samo mieszkanie znajduje się na 2 piętrze cztero piętrowym bloku na spokojnym i cichym osiedlu. Do mieszkania...

    więcej »

    Metrohouse

    830 000 zł

    Łódź, Widzew, Kmicica

    4 pok.

    73,00 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 136,34 m², Łódź, Śródmieście, Jaracza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 136,34 m² z balkonem, Jaracza, Śródmieście

    To piękne mieszkanie czeka na nowego właściciela. Na 136 m2 znajdują się: 4 pokoje - przestronne, jasne, z pięknym parkietem 2 kuchnie łazienki garderobę wygodny hall balkon duża piwnica Uzyskanie 5 pokoi możliwe jest po zaadaptowaniu jednej kuchni. To klasyczna, 3-piętrowa kamienica modernistyczna...

    więcej »

    Metrohouse

    749 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Jaracza

    4 pok.

    136,34 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 32,52 m², Łódź, Śródmieście, Wilcza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 32,52 m² z balkonem, Wilcza, Śródmieście

    Zapraszamy do przestronnej, po generalnym remoncie w 2022 roku kawalerki znajdującej się na parterze. Cena ofertowa to 311 500 PLN. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia, co oznacza, że możesz cieszyć się swoim nowym domem od zaraz.. Do lokalu przynależy komórka lokatorska o powierzchni około 10m2 .Lo...

    więcej »

    Metrohouse

    311 500 zł

    Łódź, Śródmieście, Wilcza

    1 pok.

    32,52 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 34,66 m², Łódź, Śródmieście, Gdańska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 34,66 m², Gdańska, Śródmieście

    Witam, prezentuje państwu 40 metrowe mieszkanie w sercu łodzi. Znajduję się ono na prywatnym osiedlu, zamykanym z pilota. Kamienica zewnątrz jest w świetnym stanie. Samo mieszkanie posiada 2 pokoje sypialnie oraz salon. Posiada również sporą kuchnie rozdzielającą pokoje. Mieszkanie wymaga odświeżeni...

    więcej »

    Metrohouse

    269 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Gdańska

    2 pok.

    34,66 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 58,00 m², Łódź, Górna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 58,00 m² z balkonem, Górna

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m² za cenę 8275 PLN za m². Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, przyszłościowym miejscu, zapewniając doskonałą inwestycję na przyszłość. Świetna okazja cenowa! Mieszkanie jest bardzo słoneczne, co sprawia, że każdy pokój jest przyjemny i pełen natur...

    więcej »

    Metrohouse

    480 000 zł

    Łódź, Górna

    3 pok.

    58,00 m²