Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,67 m², 1 pokój, parter, oferta nr NOMA373

299 000 zł

9 152 zł /m²

Rata 1 399 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Bałuty, Zgierska

1 pokój, mieszkanie 32,67 m², parter, oferta nr , NOMA373, Łódź, Bałuty, Bałuty, Zgierska
NOMA373 - zdjęcie nr 0
NOMA373 - zdjęcie nr 1
NOMA373 - zdjęcie nr 2
NOMA373 - zdjęcie nr 3
NOMA373 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32.67 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,67 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1932

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę