Logo
Filtry

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż Września

Znaleziono 3 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 71,00 m², Września, Fabryczna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 71,00 m² z aneksem kuchennym, Fabryczna

    OSA Nieruchomości zaprasza na prezentację przestronnego 2-pokojowego mieszkania o pow. 71 m² zlokalizowanego w centrum Wrześni przy ul. Fabrycznej.Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy i składa się z: dużego pokoju dziennego, sypialni, przestronnej kuchni z jadalnią, łazienki z prysznicem, f...

    więcej »

    OSA Nieruchomości

    350 000 zł

    Września, Fabryczna

    2 pok.

    71,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 36,00 m², Września, Kamieni Szlachetnych, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 36,00 m² w bloku z windą, Kamieni Szlachetnych

    Szukasz nowoczesnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, które łączy wysoki standard wykończenia z bliskością natury?Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o pow. 36 m², położonego na I piętrze nowoczesnego budynku z windą, wybudowanego w 2025 roku, na najbardziej pożądanym osiedlu...

    więcej »

    OSA Nieruchomości

    450 000 zł

    Września, Kamieni Szlachetnych

    2 pok.

    36,00 m²

  • Reklama
    reklama placeholder
  • Mieszkanie dwupokojowe 51,50 m², Września, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 51,50 m² z osobną kuchnią, Września

    Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej!OSA Nieruchomości zaprasza na prezentację 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Wrześni – przy ul. Szkolnej. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku.Doskonała lokalizacja!Ulica Szkolna to serce Wrześni – wszystko...

    więcej »

    OSA Nieruchomości

    269 000 zł

    Września

    2 pok.

    51,50 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    2 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie wrzesińskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    7 708 zł/m²

    0%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania dwupokojowe na sprzedaż we Wrześni - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 3 ofert
  • Średnia cena m² dwupokojowego mieszkania na sprzedaż we Wrześni: 7 708 zł/m², w tym:
    • z balkonem: 12 500 zł/m²
    • z tarasem: 12 500 zł/m²
  • Najmniejszy metraż dwupokojowego mieszkania na sprzedaż: 36 m²
  • Największy metraż dwupokojowego mieszkania na sprzedaż: 71 m²
  • Procentowy podział dwupokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 33,3%

Trendy rynkowe - mieszkania dwupokojowe we Wrześni

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 1,84%
  • Ceny dwupokojowych mieszkań na sprzedaż we Wrześni są o 77,47% tańsze niż w Warszawie

Finansowanie mieszkania dwupokojowego

  • Średnia cena dwupokojowego mieszkania na sprzedaż we Wrześni wynosi 356 333 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 1 667 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026