Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 71,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 339/4398/OMS

350 000 zł

4 930 zł /m²

Rata 1 638 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty OSA Nieruchomości

Września, Fabryczna

2 pokoje, mieszkanie 71,00 m², parter, oferta nr , 339/4398/OMS, Września, Fabryczna
339/4398/OMS - zdjęcie nr 0
339/4398/OMS - zdjęcie nr 1
339/4398/OMS - zdjęcie nr 2
339/4398/OMS - zdjęcie nr 3
339/4398/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 71 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

71,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę