Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Mikułowice

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 250,00 m², Mikułowice, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 250,00 m², Mikułowice

    Na sprzedaż nowoczesny budynek handlowo-usługowy o powierzchni 250 m² wraz z działką o powierzchni 10 arów, położony w Mikulowicach, zaledwie 500 m od Buska-Zdroju i 100 m od drogi krajowej nr 73 (Kielce-Tarnów). Budynek dwukondygnacyjny z możliwością adaptacji piętra na cele mieszkalne, bez podpiwn...

    więcej »

    Metrohouse

    1 850 000 zł

    Mikułowice

    5 pok.

    250,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż : 7 400 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 250 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 250 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 255,04%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż są o 10,59% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni