Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 230,00 m², oferta nr PRP-LS-72741

1 190 000 zł

5 174 zł /m²

Rata 5 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Busko-Zdrój, Partyzantów

Lokal użytkowy 230,00 m², oferta nr , PRP-LS-72741, Busko-Zdrój, Partyzantów
PRP-LS-72741 - zdjęcie nr 0
PRP-LS-72741 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja lokalu użytkowego 230 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

5 174 zł

Powierzchnia:

230,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą