Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Sandomierz

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 2 100,00 m², Sandomierz, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 2 100,00 m², Sandomierz

    Obiekt w centrum Sandomierza o powierzchni 2100 m2 .Nieruchomość złożona z: • biuro open space 700 m.kw• biuro open space 700 m.kw• biuro open space 700 m.kwTyp ogrzewania: ogrzewanie na gaz miejski. Typ własności: własność. Budynek 3 kondygnacyjny znajdujący się przy dużym skrzyżowaniu o dużym natę...

    więcej »

    Metrohouse

    4 900 000 zł

    Sandomierz

    3 pok.

    2 100,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Sandomierzu - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Sandomierzu: 2 333 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 2100 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 2100 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Sandomierzu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 1004,31%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Sandomierzu są o 4,34% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Sandomierzu

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni