Logo

Obiekt na sprzedaż, 13 420,00 m², oferta nr SOGOJE348

5 082 600 €

379 € /m²

Rata 23 780 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Metrohouse

Busko-Zdrój, 1 Maja

Obiekt 13 420,00 m², oferta nr , SOGOJE348, Busko-Zdrój, 1 Maja
SOGOJE348 - zdjęcie nr 0
SOGOJE348 - zdjęcie nr 1
SOGOJE348 - zdjęcie nr 2
SOGOJE348 - zdjęcie nr 3
SOGOJE348 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 13420 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

379 zł

Powierzchnia:

13 420,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą