Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Hyżne

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 733,00 m², Hyżne, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 733,00 m², Hyżne

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro oferuje rzadką okazję do nabycia tej wspaniałej, wolnostojącej, rozbudowanej rezydencji z 14. pokojami, doskonale położonej na pięknej działce z widokiem na Pogórze Dynowskie. Nieruchomość ulokowana w bardzo zacisznej strefie na działce 58 ar ze starannie wypielęg...

    więcej »

    Pierwsze Piętro

    4 300 000 zł

    Hyżne

    14 pok.

    733,00 m²

  • Lokal użytkowy 733,00 m², Hyżne, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 733,00 m², Hyżne

więcej »

    Pierwsze Piętro

    4 300 000 zł

    Hyżne

    14 pok.

    733,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Hyżnym - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Hyżnym: 5 866 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 733 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 733 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Hyżnym

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 763,97%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Hyżnym są o 16,36% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Hyżnym

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni