Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 782,49 m², oferta nr 236/2089/OOS

2 490 000 zł

3 182 zł /m²

Rata 11 650 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty homfi

Trzciana

Lokal użytkowy 782,49 m², oferta nr , 236/2089/OOS, Trzciana
236/2089/OOS - zdjęcie nr 0
236/2089/OOS - zdjęcie nr 1
236/2089/OOS - zdjęcie nr 2
236/2089/OOS - zdjęcie nr 3
236/2089/OOS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 782.49 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

3 182 zł

Powierzchnia:

782,49 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą