Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Antoniów, Radomyśl nad Sanem

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 1 773,00 m², Antoniów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 1 773,00 m², Antoniów

    Na sprzedaż: z założenia obiekt magazynowo-przemysłowy, lecz tak naprawdę działka o olbrzymim potencjale ! Antoniów, gm. Radomyśl nad Sanem Powierzchnia działki: 1,0300 ha Powierzchnia zabudowy: 1 285 m² Cena: 560 000 zł (do negocjacji) *Możliwość wynajmu z opcją wykupu czynsz najmu zaliczany na poc...

    więcej »

    Metrohouse

    560 000 zł

    Antoniów

    1 773,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż Radomyśl nad Sanem - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż Radomyśl nad Sanem: 316 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1773 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1773 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych Radomyśl nad Sanem

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 58,01%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż Radomyśl nad Sanem są o 89,11% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych Radomyśl nad Sanem

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni