Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 344,00 m², oferta nr SLFICY735

1 190 000 zł

3 459 zł /m²

Rata 5 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Stalowa Wola, Jana Pawła II

Lokal użytkowy 344,00 m², oferta nr , SLFICY735, Stalowa Wola, Jana Pawła II
SLFICY735 - zdjęcie nr 0
SLFICY735 - zdjęcie nr 1
SLFICY735 - zdjęcie nr 2
SLFICY735 - zdjęcie nr 3
SLFICY735 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 344 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

3 459 zł

Powierzchnia:

344,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą