Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Czołowo, Kórnik

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 765,00 m², Czołowo, Leśna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 765,00 m², Leśna

    Działka przy terenach leśnych Twoja enklawa spokoju w Czołowie pod Kórnikiem ŚWIETNIE położona działka bezpośrednio przy terenach leśnych, z gwarancją świeżego powietrza i nieskończonych możliwości spacerowych tuż za progiem. Działka przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 765 mkw po...

    więcej »

    Metrohouse

    206 550 zł

    Czołowo, Leśna

    765,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż Kórnik - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż Kórnik: 270 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 765 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 765 m²

Wskaźniki rynku działek Kórnik

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 62,08%
  • Ceny działek na sprzedaż Kórnik są o 94,10% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek Kórnik

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni