Logo

Działka na sprzedaż, 3 778,00 m², oferta nr 44648/3186/OGS

1 046 959 zł

277 zł /m²

Rata 4 898 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 3778 m², Pobiedziska

Pobiedziska

Działka 3 778,00 m², oferta nr , 44648/3186/OGS, Pobiedziska
44648/3186/OGS - zdjęcie nr 0
44648/3186/OGS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 3778 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

277 zł

Powierzchnia:

3 778,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą