Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Dłużyna Dolna

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
2 245 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 155,90 m², Dłużyna Dolna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 155,90 m², Dłużyna Dolna

    Jeśli marzysz o miejscu, gdzie naprawdę można odetchnąć - z dala od miasta, hałasu i pośpiechu - ta nieruchomość w Dłużynie Dolnej spełni te oczekiwania. To propozycja dla osób, które szukają nie tylko domu, ale stylu życia - bliżej natury, w pełnej prywatności i z ogromną przestrzenią do zagospodar...

    więcej »

    Metrohouse

    350 000 zł

    Dłużyna Dolna

    3 pok.

    155,90 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 156 do 156 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Dłużyna Dolna - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 155,90 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 350 000 zł.