Logo

Dom na sprzedaż, 112,00 m², oferta nr SDDIBY317

950 000 zł

8 482 zł /m²

Rata 4 445 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Bielawa Dolna

Dom 112,00 m², oferta nr , SDDIBY317, Bielawa Dolna
SDDIBY317 - zdjęcie nr 0
SDDIBY317 - zdjęcie nr 1
SDDIBY317 - zdjęcie nr 2
SDDIBY317 - zdjęcie nr 3
SDDIBY317 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 112 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

112,00 m²

Powierzchnia działki:

1 500,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?