Logo

Nowe mieszkanie, 44,72 m², 3 pokoje, parter, oferta nr G20

728 936 zł

16 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 411 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. Zygmunta Glogera

3 pokoje, mieszkanie 44,72 m², parter, oferta nr G20, ul. Glogera - bud. F i G, Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. Zygmunta Glogera
SALON Z ANEKSEM17,20 m²SYPIALNIA10,63 m²SYPIALNIA7,72 m²ŁAZIENKA3,84 m²KORYTARZ5,33 m²TARAS21,06 m²
Wymiary mieszkania 44.72 m², G20
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 0
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 1
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 2
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.72 m², G20
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

44,72 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (21,06 m²)

Termin oddania:

Budynek F, G - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę