Logo

Nowe mieszkanie, 57,34 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr F17

928 908 zł

16 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 346 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. Zygmunta Glogera

3 pokoje, mieszkanie 57,34 m², piętro 4, oferta nr F17, ul. Glogera - bud. F i G, Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. Zygmunta Glogera
SALON Z ANEKSEM23,20 m²SYPIALNIA11,47 m²SYPIALNIA8,75 m²ŁAZIENKA4,47 m²KORYTARZ9,45 m²TARAS38,35 m²
Wymiary mieszkania 57.34 m², F17
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 0
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 1
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 2
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 57.34 m², F17
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,34 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (38,35 m²)

Termin oddania:

Budynek F, G - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę