Logo

Nowe mieszkanie, 39,21 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr G10

646 965 zł

16 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 027 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. Zygmunta Glogera

2 pokoje, mieszkanie 39,21 m², piętro 2, oferta nr G10, ul. Glogera - bud. F i G, Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. Zygmunta Glogera
SALON Z ANEKSEM19,24 m²SYPIALNIA10,86 m²ŁAZIENKA3,91 m²KORYTARZ5,20 m²BALKON3,67 m²
Wymiary mieszkania 39.21 m², G10
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 0
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 1
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 2
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 39.21 m², G10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,21 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,67 m²)

Termin oddania:

Budynek F, G - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę