Logo

Nowe mieszkanie, 46,43 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr G15

761 452 zł

16 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 563 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. Zygmunta Glogera

3 pokoje, mieszkanie 46,43 m², piętro 3, oferta nr G15, ul. Glogera - bud. F i G, Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. Zygmunta Glogera
SALON Z ANEKSEM16,89 m²SYPIALNIA10,09 m²SYPIALNIA8,01 m²ŁAZIENKA4,15 m²KORYTARZ7,29 m²TARAS8,15 m²TARAS4,19 m²
Wymiary mieszkania 46.43 m², G15
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 0
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 1
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 2
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 46.43 m², G15
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

46,43 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,15 m²), taras (4,19 m²)

Termin oddania:

Budynek F, G - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę