Logo

Nowe mieszkanie, 45,29 m², 2 pokoje, parter, oferta nr G16

720 111 zł

15 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 369 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. Zygmunta Glogera

2 pokoje, mieszkanie 45,29 m², parter, oferta nr G16, ul. Glogera - bud. F i G, Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. Zygmunta Glogera
SALON Z ANEKSEM17,31 m²SYPIALNIA13,92 m²ŁAZIENKA4,21 m²GARDEROBA2,49 m²KORYTARZ7,36 m²TARAS12,44 m²TARAS8,62 m²
Wymiary mieszkania 45.29 m², G16
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 0
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 1
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 2
ul. Glogera - bud. F i G - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 45.29 m², G16
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,29 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (12,44 m²), taras (8,62 m²)

Termin oddania:

Budynek F, G - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę