Logo

Nowe mieszkanie, 63,88 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A004

638 800 zł

10 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 989 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dyfrakcja Łódzka

Łódź, Widzew, ul. Wodna 3

3 pokoje, mieszkanie 63,88 m², piętro 1, oferta nr A004, Dyfrakcja Łódzka, Łódź, Widzew, ul. Wodna 3
1 / 2
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 0
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 1
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 2
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 3
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 63.88 m², A004
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,88 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,15 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę