Logo

Nowe mieszkanie, 58,39 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr D208

875 850 zł

15 000 zł /m²

Rata 4 098 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dyfrakcja Łódzka

Łódź, Widzew, ul. Wodna 3

3 pokoje, mieszkanie 58,39 m², piętro 6, oferta nr D208, Dyfrakcja Łódzka, Łódź, Widzew, ul. Wodna 3
1 / 2
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 0
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 1
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 2
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 3
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 58.39 m², D208
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,39 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,34 m²), taras (19,18 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę