Logo

Nowe mieszkanie, 36,21 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr A042

474 351 zł

13 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 219 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dyfrakcja Łódzka

Łódź, Widzew, ul. Wodna 3

2 pokoje, mieszkanie 36,21 m², piętro 5, oferta nr A042, Dyfrakcja Łódzka, Łódź, Widzew, ul. Wodna 3
1 / 2
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 0
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 1
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 2
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 3
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 36.21 m², A042
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,21 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,99 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę