Nowe mieszkanie, 36,70 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr D157
477 100 zł
13 000 zł /m²
Monitoring cen
Inwestycja Dyfrakcja Łódzka
Łódź, Widzew, ul. Wodna 3

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
36,70 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (3,69 m²)
Termin oddania:
czerwiec 2026