Logo

Nowe mieszkanie, 37,60 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr D209

533 920 zł

14 200 zł /m²

Rata 2 498 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dyfrakcja Łódzka

Łódź, Widzew, ul. Wodna 3

2 pokoje, mieszkanie 37,60 m², piętro 6, oferta nr D209, Dyfrakcja Łódzka, Łódź, Widzew, ul. Wodna 3
1 / 2
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 0
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 1
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 2
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 3
Dyfrakcja Łódzka - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 37.6 m², D209
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,60 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,76 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę