Nowe mieszkanie, 57,91 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr B109
810 740 zł
14 000 zł /m²
Monitoring cen
Inwestycja Dyfrakcja Łódzka
Łódź, Widzew, ul. Wodna 3

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
57,91 m²
Piętro:
6 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (38,34 m²)
Termin oddania:
czerwiec 2026