Nowe mieszkanie, 50,74 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr D211
720 508 zł
14 200 zł /m²
Monitoring cen
Inwestycja Dyfrakcja Łódzka
Łódź, Widzew, ul. Wodna 3

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
50,74 m²
Piętro:
6 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (8,46 m²)
Termin oddania:
czerwiec 2026