Logo

Nowe mieszkanie, 58,89 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr M11

677 235 zł

11 500 zł /m²

Rata 3 169 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kielce, Szydłówek, ul. Warszawska 141

SALON Z ANEKSEM23,83 m²SYPIALNIA9,98 m²SYPIALNIA9,96 m²ŁAZIENKA4,01 m²WC1,90 m²KORYTARZ9,21 m²BALKON41,17 m²
Wymiary mieszkania 58.89 m², M11
Warszawskie Wzgórze - zdjęcie nr 0
Warszawskie Wzgórze - zdjęcie nr 1
Warszawskie Wzgórze - zdjęcie nr 2
Warszawskie Wzgórze - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 58.89 m², M11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,89 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (41,17 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę