Logo

Nowe mieszkanie, 62,55 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A2_0_7

561 075 zł

8 970 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 625 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Polesie, ul. Pienista

SALON Z ANEKSEM24,98 m²SYPIALNIA13,52 m²SYPIALNIA9,83 m²ŁAZIENKA4,72 m²KORYTARZ8,33 m²TARAS7,30 m²OGRÓDEK48,49 m²
Wymiary mieszkania 62.55 m², A2_0_7
Nowe Miasto Polesie IV - zdjęcie nr 0
Nowe Miasto Polesie IV - zdjęcie nr 1
Nowe Miasto Polesie IV - zdjęcie nr 2
Nowe Miasto Polesie IV - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 62.55 m², A2_0_7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,55 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,30 m²), ogródek (48,49 m²)

Termin oddania:

ETAP IV A - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę