Logo

Nowe mieszkanie, 60,24 m², 3 pokoje, parter, oferta nr D1.1_0_5

541 896 zł

8 996 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 535 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Polesie, ul. Pienista

SALON Z ANEKSEM26,62 m²SYPIALNIA11,24 m²SYPIALNIA9,36 m²ŁAZIENKA4,04 m²KORYTARZ8,11 m²BALKON9,55 m²
Wymiary mieszkania 60.24 m², D1.1_0_5
Nowe Miasto Polesie IV - zdjęcie nr 0
Nowe Miasto Polesie IV - zdjęcie nr 1
Nowe Miasto Polesie IV - zdjęcie nr 2
Nowe Miasto Polesie IV - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 60.24 m², D1.1_0_5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,24 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,55 m²)

Termin oddania:

ETAP IV B - I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę