Logo

Nowe mieszkanie, 58,40 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A/92

1 419 120 zł

24 300 zł /m²

Rata 6 640 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Pejzażowa 26

3 pokoje, mieszkanie 58,40 m², piętro 1, oferta nr A/92, Apartamenty Metro Wilanowska, Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Pejzażowa 26
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 0
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 1
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 2
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 3
Apartamenty Metro Wilanowska - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 58.4 m², A/92
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,40 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (18,98 m²), loggia (7,33 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę