Logo

Nowe mieszkanie, 47,30 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr M38

552 937 zł

11 690 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 587 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nova Leszczyńska

Kielce, Sandomierskie, ul. Leszczyńska 65

3 pokoje, mieszkanie 47,30 m², piętro 5, oferta nr M38, Nova Leszczyńska, Kielce, Sandomierskie, ul. Leszczyńska 65
SALON Z ANEKSEM21,23 m²SYPIALNIA8,99 m²SYPIALNIA6,70 m²ŁAZIENKA4,35 m²KORYTARZ4,53 m²BALKON4,55 m²
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

47,30 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,55 m²)

Termin oddania:

maj 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę