Logo

Nowe mieszkanie, 39,39 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr M40

460 075 zł

11 680 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 153 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nova Leszczyńska

Kielce, Sandomierskie, ul. Leszczyńska 65

2 pokoje, mieszkanie 39,39 m², piętro 5, oferta nr M40, Nova Leszczyńska, Kielce, Sandomierskie, ul. Leszczyńska 65
SALON Z ANEKSEM21,96 m²SYPIALNIA8,61 m²ŁAZIENKA3,62 m²KORYTARZ3,96 m²BALKON7,70 m²
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,39 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,70 m²)

Termin oddania:

maj 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę