Logo

Nowe mieszkanie, 54,13 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr M7

633 321 zł

11 700 zł /m²

Rata 2 963 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nova Leszczyńska

Kielce, Sandomierskie, ul. Leszczyńska 65

3 pokoje, mieszkanie 54,13 m², piętro 1, oferta nr M7, Nova Leszczyńska, Kielce, Sandomierskie, ul. Leszczyńska 65
SALON Z ANEKSEM21,30 m²SYPIALNIA9,75 m²SYPIALNIA8,74 m²ŁAZIENKA4,32 m²KORYTARZ8,19 m²BALKON10,83 m²
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,13 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,83 m²)

Termin oddania:

maj 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę