Logo

Nowe mieszkanie, 36,95 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr M2

430 468 zł

11 650 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 014 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nova Leszczyńska

Kielce, Sandomierskie, ul. Leszczyńska 65

2 pokoje, mieszkanie 36,95 m², piętro 1, oferta nr M2, Nova Leszczyńska, Kielce, Sandomierskie, ul. Leszczyńska 65
SALON Z ANEKSEM22,35 m²SYPIALNIA7,98 m²ŁAZIENKA3,58 m²KORYTARZ1,96 m²BALKON7,20 m²
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,95 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,20 m²)

Termin oddania:

maj 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę