Logo

Nowe mieszkanie, 62,32 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 146

778 377 zł

12 490 zł /m²

Rata 3 642 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowy Czechów

Lublin, Czechów Południowy, ul. Kameralna 3

3 pokoje, mieszkanie 62,32 m², piętro 4, oferta nr 146, Nowy Czechów, Lublin, Czechów Południowy, ul. Kameralna 3
SALON Z ANEKSEM25,24 m²SYPIALNIA11,16 m²SYPIALNIA9,05 m²ŁAZIENKA4,32 m²WC1,71 m²GARDEROBA1,71 m²KORYTARZ9,14 m²BALKON4,90 m²LOGGIA9,57 m²
Wymiary mieszkania 62.32 m², 146
Nowy Czechów - zdjęcie nr 0
Nowy Czechów - zdjęcie nr 1
Nowy Czechów - zdjęcie nr 2
Nowy Czechów - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 62.32 m², 146
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,32 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,90 m²), loggia (9,57 m²)

Termin oddania:

kwiecień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę