Logo

Nowe mieszkanie, 59,14 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 145

709 089 zł

11 990 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 318 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowy Czechów

Lublin, Czechów Południowy, ul. Kameralna 3

3 pokoje, mieszkanie 59,14 m², piętro 3, oferta nr 145, Nowy Czechów, Lublin, Czechów Południowy, ul. Kameralna 3
SALON Z ANEKSEM23,93 m²SYPIALNIA13,28 m²SYPIALNIA11,16 m²ŁAZIENKA4,05 m²KORYTARZ6,72 m²BALKON5,08 m²
Wymiary mieszkania 59.14 m², 145
Nowy Czechów - zdjęcie nr 0
Nowy Czechów - zdjęcie nr 1
Nowy Czechów - zdjęcie nr 2
Nowy Czechów - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 59.14 m², 145
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,14 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,08 m²)

Termin oddania:

kwiecień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę