Logo

Nowe mieszkanie, 83,86 m², 4 pokoje, 8 piętro, oferta nr 239

1 139 657 zł

13 590 zł /m²

Rata 5 332 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowy Czechów

Lublin, Czechów Południowy, ul. Kameralna 3

4 pokoje, mieszkanie 83,86 m², piętro 8, oferta nr 239, Nowy Czechów, Lublin, Czechów Południowy, ul. Kameralna 3
SALON Z ANEKSEM31,32 m²SYPIALNIA15,99 m²SYPIALNIA9,40 m²SYPIALNIA8,68 m²ŁAZIENKA3,81 m²WC1,25 m²KORYTARZ13,41 m²LOGGIA15,57 m²
Wymiary mieszkania 83.86 m², 239
Nowy Czechów - zdjęcie nr 0
Nowy Czechów - zdjęcie nr 1
Nowy Czechów - zdjęcie nr 2
Nowy Czechów - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 83.86 m², 239
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

83,86 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (15,57 m²)

Termin oddania:

kwiecień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę