Logo

Nowe mieszkanie, 85,56 m², 4 pokoje, 10 piętro, oferta nr 203

1 635 984 zł

19 121 zł /m²

Rata 7 654 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowy Czechów

Lublin, Czechów Południowy, ul. Kameralna 3

4 pokoje, mieszkanie 85,56 m², piętro 10, oferta nr 203, Nowy Czechów, Lublin, Czechów Południowy, ul. Kameralna 3
SALON Z ANEKSEM27,24 m²SYPIALNIA13,83 m²SYPIALNIA12,61 m²SYPIALNIA11,77 m²ŁAZIENKA4,89 m²ŁAZIENKA2,87 m²KORYTARZ12,34 m²LOGGIA14,27 m²
Wymiary mieszkania 85.56 m², 203
Nowy Czechów - zdjęcie nr 0
Nowy Czechów - zdjęcie nr 1
Nowy Czechów - zdjęcie nr 2
Nowy Czechów - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 85.56 m², 203
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

85,56 m²

Piętro:

10 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (14,27 m²)

Termin oddania:

kwiecień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę