Logo

Nowe mieszkanie, 50,10 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 52

891 780 zł

17 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 172 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, ul. Jerozolimska 4

SALON Z ANEKSEM19,32 m²SYPIALNIA11,38 m²POKÓJ9,48 m²ŁAZIENKA4,66 m²KORYTARZ5,26 m²BALKON5,72 m²
Wymiary mieszkania 50.1 m², 52
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 0
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 1
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 2
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 50.1 m², 52
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,10 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,72 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę