Logo

Nowe mieszkanie, 63,14 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 24

1 022 868 zł

16 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 786 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, ul. Jerozolimska 4

SALON Z ANEKSEM20,98 m²SYPIALNIA12,51 m²POKÓJ11,77 m²ŁAZIENKA5,72 m²KORYTARZ12,16 m²BALKON4,98 m²
Wymiary mieszkania 63.14 m², 24
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 0
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 1
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 2
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 63.14 m², 24
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,14 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,98 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę