Logo

Nowe mieszkanie, 46,51 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 41

776 717 zł

16 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 634 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, ul. Jerozolimska 4

SALON Z ANEKSEM20,68 m²SYPIALNIA13,66 m²ŁAZIENKA4,97 m²KORYTARZ7,20 m²TARAS2,99 m²OGRÓDEK15,36 m²
Wymiary mieszkania 46.51 m², 41
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 0
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 1
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 2
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 46.51 m², 41
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,51 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (2,99 m²), ogródek (15,36 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę