Logo

Nowe mieszkanie, 62,95 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 53

1 007 200 zł

16 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 712 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, ul. Jerozolimska 4

SALON Z ANEKSEM20,74 m²SYPIALNIA12,47 m²POKÓJ11,76 m²ŁAZIENKA5,70 m²KORYTARZ12,28 m²BALKON5,02 m²
Wymiary mieszkania 62.95 m², 53
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 0
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 1
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 2
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 62.95 m², 53
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,95 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,02 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę