Logo

Nowe mieszkanie, 77,46 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 50

1 285 836 zł

16 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 6 016 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, ul. Jerozolimska 4

SALON Z ANEKSEM28,02 m²SYPIALNIA14,38 m²POKÓJ9,92 m²POKÓJ9,36 m²ŁAZIENKA5,64 m²KORYTARZ10,14 m²BALKON5,16 m²
Wymiary mieszkania 77.46 m², 50
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 0
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 1
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 2
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 77.46 m², 50
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

77,46 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,16 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę