Logo

Nowe mieszkanie, 118,86 m², 5 pokoi, 5 piętro, oferta nr 61

1 996 848 zł

16 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 9 343 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, ul. Jerozolimska 4

SALON Z ANEKSEM30,56 m²POKÓJ11,76 m²POKÓJ9,71 m²ŁAZIENKA4,44 m²PRZEDSIONEK3,67 m²BALKON5,83 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 118.86 m², 61
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 0
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 1
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 2
Wzgórze Krzemionki - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 118.86 m², 61
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

118,86 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

2

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,83 m²), balkon (5,80 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę