Logo

Nowe mieszkanie, 45,82 m², 3 pokoje, 8 piętro, oferta nr 3.A.8.05

923 273,00 zł

20 150,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 320 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol RiverSide

Wrocław, Szczepin, ul. Gnieźnieńska

3 pokoje, mieszkanie 45,82 m², piętro 8, oferta nr 3.A.8.05, Murapol RiverSide, Wrocław, Szczepin, ul. Gnieźnieńska
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 0
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 1
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 2
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 3
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 45.82 m², 3.A.8.05
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

45,82 m²

Piętro:

8 piętro

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

III kwartał 2028

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę