Logo

Nowe mieszkanie, 52,29 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1.A.1.06

1 022 269,50 zł

19 550,00 zł /m²

Rata 4 783 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol RiverSide

Wrocław, Szczepin, ul. Gnieźnieńska

3 pokoje, mieszkanie 52,29 m², piętro 1, oferta nr 1.A.1.06, Murapol RiverSide, Wrocław, Szczepin, ul. Gnieźnieńska
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 0
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 1
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 2
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 3
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 52.29 m², 1.A.1.06
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,29 m²

Piętro:

1 piętro

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

III kwartał 2028

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę