Logo

Nowe mieszkanie, 39,99 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 2.A.1.05

809 797,50 zł

20 250,00 zł /m²

Rata 3 789 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol RiverSide

Wrocław, Szczepin, ul. Gnieźnieńska

2 pokoje, mieszkanie 39,99 m², piętro 1, oferta nr 2.A.1.05, Murapol RiverSide, Wrocław, Szczepin, ul. Gnieźnieńska
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 0
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 1
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 2
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 3
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.99 m², 2.A.1.05
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,99 m²

Piętro:

1 piętro

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

III kwartał 2028

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę