Logo

Nowe mieszkanie, 44,27 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 3.A.2.09

900 894,50 zł

20 350,00 zł /m²

Rata 4 215 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol RiverSide

Wrocław, Szczepin, ul. Gnieźnieńska

2 pokoje, mieszkanie 44,27 m², piętro 2, oferta nr 3.A.2.09, Murapol RiverSide, Wrocław, Szczepin, ul. Gnieźnieńska
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 0
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 1
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 2
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 3
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 44.27 m², 3.A.2.09
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,27 m²

Piętro:

2 piętro

Strony świata:

północny wschód (NE)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

III kwartał 2028

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę